…
…
…
…
09 Ekim 2019, Çarşamba Adana, Türkiye

‘‘Benim Rehberim’’ Programı Kapsamında, Gönüllü Rehberler ve Gençlerimiz İl Müdürlüğümüzde Bir Araya Geldiler


Bakanlığımız Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Eylem Planları kapsamında koruma ve bakım altında bulunan gençlerimizin ‘‘Benim Rehberim’’ Programı ile hayata hazırlanması çerçevesinde; kuruluştan ayrılan ve benzer yaşam deneyimlerine sahip, alanında başarılı, rol model olabilecek gençlerimiz ile mentörlük ilişkisinin kurulması konusunda gönüllü rehberler bir araya geldiler.

İl Müdürlüğümüz Bakım Sonrası Rehberlik Biriminin organize ettiği tanışma toplantısında Çocuk Hizmetlerinden sorumlu İl Müdür Yardımcımız Ahmet Abdullah Sezen başkanlığında rehberler ve gençlerimizin kaynaşmaları ile bundan sonraki süreçte beraberce gerçekleştirilecek etkinlikler üzerinde görüşmeler gerçekleştirildi.

İl Müdürümüz Zeynel Abidin Koç, makamında ağırladığı rehberler ve gençlerimiz ile sohbet havasında geçen görüşmede, Bakanlığımızın bu kapsamda ülke genelinde anlamlı programlar düzenlediğini belitti ve Adana ilimizde gönüllü rehberlerin gençlerimize sağlayacakları katkıdan dolayı kendilerine teşekkürlerini iletti.

Sıcak ve anlamlı geçen rehberler ve gençlerimizin buluşması İl Müdürümüz Zeynel Abidin Koç ve İl Müdür Yardımcımız Ahmet Abdullah Sezen’in katıldıkları hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.