…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
03 Mart 2020, Salı Adana, Türkiye

“Çocuk Vizyon Belgesi Adana Bölge Çalıştayı” Devam Ediyor


Adana Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüz tarafından organize edilen 02.03.2020 tarihinde başlanan, “Çocuk Vizyon Belgesi Adana Bölge Çalıştayı”, 03.03.2020 tarihinde, Anemon Otel’de, devam edildi.

Çalıştayın ikinci gününe, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımız personelleri, bölge İl Müdürlüklerinde Çocuk Hizmetlerinden sorumlu İl Müdür Yardımcıları ve İl Müdürlüklerinde ilgili konularda görev yapan personellerden oluşan 50 kişi katılım sağladı.

Çalıştayın ikinci gününde, eş zamanlı iki farklı grup oturumunda, “İl ve İlçe Koordinasyon Kurulu Çalışmaları”, “Sokakta Çalıştırılan Çocuklara Yönelik Mobil Ekiplerin Çalışmaları”, “Çocuk Koruma İlk Müdahale ve Değerlendirme Birimleri Çalışmaları”, “Mobil Çocuk Sosyal Hizmet Birimleri Çalışmaları” ve “Okul Destek Projesi Kapsamında Yapılan Çalışmalar” konuları görüşüldü.

Sunumların ardından, katılımcılarımız, Adana Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen Adana turuna ve akşam yemeği programına katıldılar.

“Çocuk Vizyon Belgesi Adana Bölge Çalıştayı”, yarın sona erecek.