…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
30 Ekim 2019, Çarşamba Adana, Türkiye

Çocuklarımız, ASKON Adana Şubesi ile Ortak Proje Kapsamında Düzenlenen Etkinliğe Katıldı


Koruma ve bakım altında bulunan çocuklarımızın boş zamanlarını etkin ve verimli bir şekilde değerlendirmeleri, sosyal ve kültürel becerilerinin arttırılması, toplumla bütünleşmelerinin sağlanması amacıyla Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Adana Şubesi ile ortak proje başlatılmış, bu proje kapsamında çeşitli sosyal etkinlikler planlanmıştır.

Planlanan proje çerçevesinde, Adana TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi alanında düzenlenen etkinliğe, kuruluşumuzda koruma ve bakım altında bulunan 7-12 ve 13-18 yaş grubu 120 çocuğumuz ile birlikte katılım sağlandı.

Programa; Valimiz Mahmut Demirtaş ve Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, Ak Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı, Ak Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, Adana Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Zeynel Abidin Koç katıldı.

Söz konusu etkinlikte, çocuklarımıza yönelik bilgi yarışması, misafirlerle birlikte uçurtma şenliği düzenlenmiş olup program; yemek, tatlı ikramı ve hediye dağıtımı ile sonlandırıldı.

Valimiz Mahmut Demirtaş ile Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, diğer misafirler ve ASKON yönetim kurulu üyeleri ile birlikte etkinlikte, çocuklarımızla ortak anılarını ve yaşam deneyimlerini paylaşarak onların toplumsal hayata uyumlarını sağlamada yol gösterici oldular.