…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
18 Ekim 2019, Cuma Adana, Türkiye

İl Müdürlüğümüz ve ADN Grup Yönetim Danışmanlığı İşbirliği ile Kuruluşumuzda Düzenlenen “Stres Yönetimi ve Öfke Kontrolü Eğitimi”


İl Müdürlüğümüz ve ADN Grup Yönetim Danışmanlığı işbirliği ile İl Müdürlüğümüze bağlı hizmet vermekte olan Özel Bakım Merkezleri ile Özel Huzurevlerinin yöneticileri, meslek elemanları, bakım elemanları, temizlik elemanları dâhil olmak üzere tüm personellerine yönelik “Stres Yönetimi ve Öfke Kontrolü Eğitimi” semineri gerçekleştirildi.

“Stres Yönetimi ve Öfke Kontrolü Eğitimi” semineri; İl Müdürlüğümüze bağlı Adana Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü Konferans Salonu’nda, 15.10.2019 tarihinde ve 18.10.2019 tarihinde olmak üzere iki farklı tarihte, iki oturum şeklinde düzenlendi.

Seminere iki oturumda; C.Dr.Muzaffer Kıraç, İl Müdürümüz Zeynel Abidin Koç, İl Müdür Yardımcımız Şemsi Dayı, İl Müdürlüğümüze bağlı Özel Bakım Merkezleri ile Özel Huzurevleri personelleri olmak üzere toplam 600 kişi katılım sağladı.

ADN Grup Yönetim Danışmanlığı Yönetim Kurulu Başkanı ve Baş Denetçi C.Dr.Muzaffer Kıraç tarafından interaktif bir şekilde, yoğun katılımla gerçekleştirilen seminer, ikinci oturumda “Türk Kahvesi Tadında Motivasyon” etkinliği ile devam etti.

Seminer tamamlandığında, katılımcılara sertifikaları takdim edildi.