…
…
…
…
…
24 Ekim 2019, Perşembe Adana, Türkiye

Kozan’da “Sosyal Yaşam Merkezi Projesi” Kapsamında Düzenlenen “Teknoloji Bağımlılığı” Konulu Seminerimiz


Kozan Belediyesi koordinatörlüğünde yürütülen Sosyal Yaşam Merkezi Projesi kapsamında Kozan Kaymakamlığı, Kozan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü, Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kozan İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Kozan Baro Temsilciliği işbirliği ile bir dizi seminer düzenlendi.

İl Müdürlüğümüze bağlı Kozan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğümüz bu kapsamda düzenlenen programa, “Teknoloji Bağımlılığı” konulu seminerle katkı sağladı.

Kuruluşumuz personeli Psikolojik Danışman Arif Emre Kaçar tarafından sunumu yapılan seminer, Kozan Belediyesine ait olan Millet Bahçesi Kültür Salonu’nda, 23.10.2019 tarihinde gerçekleştirildi.

Seminere; Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam’ın eşi Petek Gürçam Hanımefendi, Kozan Belediyesi Başkan Yardımcısı Arif Dağlı, Kozan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürümüz Mustafa Gökboğa, Kozan İlçe Sağlık Müdürü Murat Öz, diğer kurum müdürleri, Sosyal Yaşam Merkezi kursiyerleri ve vatandaşlar olmak üzere 60 kişi katılım sağladı.

Seminerde; oyun bağımlılığı, cep telefonu bağımlılığı, medya bağımlılığı ve bu bağımlılığın zihinsel-fiziksel-psikolojik etkileri ile önleyici yöntemlerin neler olduğu konularına değinildi.