…
…
…
…
…
…
09 Aralık 2019, Pazartesi Adana, Türkiye

Seyhan Çocuk Evleri Sitesi’nde Doğum Günü Coşkusu


İl Müdürlüğümüze bağlı Seyhan Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğümüzde koruma ve bakım altında bulunan çocuklarımızdan, Kasım ayında doğan çocuklarımızın doğum günü kutlama programı gerçekleştirildi.

Çocuklarımıza her ay doğum günü programı organize edilmekte olup, Kasım ayı doğum günü programı, Kuruluşumuzda coşkuyla kutlandı.

Birlik, beraberlik,  sevgi ve kardeşlik gibi duyguların paylaşıldığı doğum günü kutlaması ile çocuklarımıza anne-baba şefkati ile yaklaşılarak bu mutlu günlerini onlarla birlikte geçirerek, topluma kazanımları yönünde önemli bir adım atıldığını belirten Kuruluş Müdür V. Mustafa Metin, çocukların mutluluklarına ortak oldu.

Kuruluş Müdür V. Mustafa Metin: “Geleceklerine sahip çıkmak isteyen milletler çocuklarına değer verirler. Biz de bu anlayış ve hareketle, kültürümüzün ve medeniyetimizin de gereği olarak çocuklarımızla birlikte sevinci yaşıyoruz. Bu görevi yerine getirirken görev yaptığımız tüm personele emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Artık gelenekselleşen bu güzel etkinlik vesilesiyle doğum günü olan tüm çocuklarımızın doğum gününü kutluyorum.” dedi.