…
…
…
…
…
…
…
…
15 Ağustos 2019, Perşembe Adana, Türkiye

Valimiz Mahmut Demirtaş, Değerli Büyüklerimiz ile Çocuklarımızın Kurban Bayramı’nı Kutladı


Valimiz Mahmut Demirtaş, Adana Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Zeynel Abidin Koç ile birlikte, İl Müdürlüğümüze bağlı Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Serhat Sığınak   Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezimizde kalan değerli büyüklerimize ve Adana Çocuk Evleri Sitesinde kalan çocuklarımıza bayramlaşma ziyaretinde bulundu.

İlk olarak Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Serhat Sığnak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezimizi ziyaret eden Valimiz Mahmut Demirtaş, saygıdeğer büyüklerimizin ellerini öperek hal ve hatırlarını sordu. Huzurevi sakinlerimizin Kurban Bayramı’nı kutladığını belirten Valimiz Mahmut Demirtaş, “Bayramlar büyüklerin hatırlandığı, gönüllerinin ve dualarının alındığı, ellerinin öpülüp ihtiyaçlarının giderildiği müstesna günlerdir. Büyüklerimize sahip çıkmak inancımızın ve kültürümüzün bir gereğidir. Bizler bu anlayışla sizlerin burada rahat etmesi, huzur içerisinde olması, ihtiyaçlarınızın istenilen ölçüde ve zamanında karşılanması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.” dedi.

Valimiz Mahmut Demirtaş, Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Serhat Sığnak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezimizi ziyaretinin ardından Adana Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğümüzü de ziyaret ederek çocuklarımızın bayram heyecanına ortak oldu.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette çocuklarımızla sohbet eden Valimiz Mahmut Demirtaş, onlara çeşitli hediyeler vererek bayramlarını kutladı. Çocuklara sahip çıkarak, onlara kol kanat germenin ve çocukları en iyi şekilde geleceğe hazırlamanın herkesin üzerine düşen ortak bir sorumluluk olduğunu vurgulayan Valimiz Mahmut Demirtaş, daha sonra Kuruluşumuz yönetiminden, kurumun genel durumu ile çocukların ihtiyaçları hakkında bilgiler aldı.