…
…
…
…
…
12 Aralık 2019, Perşembe Adana, Türkiye

Valimiz Mahmut Demirtaş, Karaisalı Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezimizde İncelemelerde Bulundu


Valimiz Mahmut Mahmut Demirtaş, Karaisalı İlçesi’ndeki temaslarına Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüze bağlı Karaisalı Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezimizi ziyaret ederek devam etti.

Karaisalı Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezimizde 84 engelli bireye hizmet verilen yaşam evlerimizi gezen Valimiz Mahmut Demirtaş, merkezimizde kalan engelli bireylerle sohbet etti. Devletin engelli vatandaşları için tüm imkânlarını seferber ettiğini belirten Valimiz Mahmut Demirtaş, “Engelli vatandaşlarımızın günlük hayatlarında engelsiz vatandaşlara yakın standartlarda yaşayabilmeleri için her türlü çalışma yapılmaktadır. Rehabilitasyon merkezleri, evde bakım hizmetleri gibi çok güzel hizmetler mevcut. Devletimizin engelli vatandaşlara sunduğu hizmetin daha kapsayıcı ve daha nitelikli hale gelmesinden büyük memnuniyet duyuyorum. Artık engellilerimiz çok daha rahat bir şekilde toplum içerisine çıkabiliyor. Bu duyarlılığın daha da artırılması gerekiyor. Burada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaret, Valimiz Mahmut Demirtaş’ın, Kuruluşumuz yetkililerinden bilgi alarak incelemelerde bulunmasının ardından sona erdi.