İl Müdürümüz
Mehmetşafi ERİM
İL MÜDÜR V.


         Mehmetşafi ERİM, 1970 tarihinde Ağrı ili Hamur Ceylanlı köyünde doğdu. Sırasıyla İmam Hatip Ortaokulu, Spor meslek lisesi ve Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Meslek Yüksekokulu Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünden 1995 yılında mezun oldu.1985-1991 yılları arasında boks yaptı.11 yıl amatör futbol oynadı.Üniversiteden mezuniyet branşı güreş olup,yardımcı branşı basketboldur.
        13 yıl Milli Eğitim Bakanlığında,(öğretmen,lise müdür yardımcısı ve Hayrettin Atmaca lisesi müdürlüğü) yaptı. 2 yıl Bitlis Hizan İlçesinde  Öğretmenlik, 1,5 yıl Ağrı Merkez Ticaret Lisesinde Öğretmenlik, 3 yıl Cumhuriyet Lisesinde öğretmenlik, 3 yıl Cumhuriyet Lisesinde Müdür Yardımcılığı, 3.5 yıl Hayrettin Atmaca Lisesinde Müdürlük yaptı. 3 yıl Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde(S.K.S. daire başkanlığı İktisat fakülte sekreterliği,M.Y.O ve Sağlık yüksek okulu sekreterlikleri) yaptıktan sonra 3,5 yıl Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor  İl Müdürü olarak görev yaptı. 21 Aralık 2016 tarihi itibariyle Ağrı Aile ve Sosyal Politikalar il müdürlüğü görevine  başlamıştır. 
Meslekte 4 Kez Valilik tarafından Başarı Belgesi, 2 kez takdirname , 8 kez teşekkür belgesi ve 8 kez de plaket ile ödüllendirilmiştir.
Orta düzeyde Arapça ve Osmanlıca bilen Mehmetşafi Erim, evli ve 5 çocuk babasıdır.