…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
11 Eylül 2019, Çarşamba Artvin, Türkiye

FİNANSAL OKURYAZARLIK VE KADINLARIN EKONOMİK GÜÇLENDİRME SEMİNERİ YAPILDI


Bakanlığımızın Aile’nin Güçlendirilmesi ve Kadınların Ekonomik Olarak Bağımsızlaştırılması kapsamında ülke genelinde başlattığı ‘ Finansal Okuryazarlık ve Kadınların Ekonomik Güçlendirme Semineri ‘  11 Eylül 2019 Çarşamba günü İl Müdürlüğümüz Konferans salonunda yapıldı.

Seminere İl Müdürümüz Şentürk AĞİRBAS, İŞKUR İl Müdürü Cevdet ERTÜRK , SGK İl Müdürü Kahraman DERECE, KOSGEB Artvin İl Müdürü Arif ERCAN, TOBB Artvin İl Kadın Kurulu Temsilcisi Hatice Nur ERSÖZ ve Türkiye İsraf Önleme Vakfı Kredi Programı Temsilcisi Ferahnaz Arzu ÇALIŞKAN katıldı .

Programda;

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü adına Şenol GÜNEY, İŞKUR adına İş ve Meslek Danışmanı İlknur ERGÜMÜŞ, KOSGEB adına Kobi Uzmanı Akın PEHLİVAN, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu adına Hatice Nur ERSÖZ ve TİSVA adına Ferahnaz Arzu ÇALIŞKAN Kadınların Ekonomik Güçlenmesine Yönelik Destek ve Teşvikler Konusunda sunum yaptılar.

Seminer sonunda katılımcılara Sayın Bakanımız Zehra Zümrüt SELÇUK imzalı Katılım Belgesi ve hediye takdimleri yapılarak ikramlarda bulunuldu.