…
…
…
…
…
06 Kasım 2019, Çarşamba Artvin, Türkiye

Kadın Kooperatiflerinin Güçlendirilmesi Ve Sürdürülebilirliklerinin Sağlanması İkinci Etap Toplantısı


Kadın Kooperatiflerinin Güçlendirilmesi Ve Sürdürülebilirliklerinin Sağlanması İkinci Etap Toplantısı

İl müdürlüğümüzün ev sahipliği ve öncülüğünde kadın kooperatiflerinin güçlendirilmesi ve sürdürülebilirliklerinin sağlanması ikinci etap toplantısı 06.11.2019 tarihinde İl Müdürlüğümüzün toplantı salonunda gerçekleşti.

İl Müdürlüğümüzün ev sahipliği yaptığı toplantıya, İl Müdür Vekillimiz İsmail ERMİŞ ve Ticaret İl Müdürü Bilal TAŞ liderliğinde ilimizde Kadın Kooperatiflerinin Güçlendirilmesi İşbirliği toplantısının ikincisi 06.11.2019 tarihinde gerçekleştirildi. Toplantıya Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Ticaret İl Müdürlüğü, Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, İŞ-KUR, Mikro finans Şubesi, Ticaret ve Sanayi Odası temsilcilerinin yanı sıra Artvin Kadın Girişimciler Turizm Geliştirme ve İşletme Kooperatifi Başkanı Hatice Nur ERSÖZ de katıldı.

İlimizde Kadın Kooperatiflerinin güçlendirilmesi, sürdürülebilirliklerinin sağlanması, kurumsal kapasitelerinin geliştirilmesi ve görünürlüklerinin arttırılması amacıyla 30 Ekim 2019 tarihindeki ilk toplantıda gerçekleştirilmesi öngörülen faaliyetlerin kurumlar arası işbirliği içerisinde sürdürülebilmesi için ayrıntılı çalışma planı oluşturuldu.