Yurt Dışı Teşkilatı




Ülke Yurtdışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Almanya Berlin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Tiergartenstr.19-21, 19785 Berlin/Almanya 0049 30 27896850 0049 30 27896855 berlinmus@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Berlin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Heerstr. 21, 14052 Berlin/Almanya 0049 30 3415395 0049 30 3424204 berlinata@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Düsseldorf Aile ve Sosyal Politikalar Ataşeliği Willstätter Straße 9, 40549 Düsseldorf/Almanya 0049 211 53 818853 0049 211 53 818 854 dusseldorf1@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Düsseldorf Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Willstätter Str.9, 40549 Düsseldorf/Almanya 0049 211 4547846
0049 211 538 11385
  dusseldorf@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Essen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Am Zehnthof 55, 45307 Essen/Almanya 0049 201 8421633 0049 201 784779 essen@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Frankfurt Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Kennedyallee 115-117, 60596 Frankfurt/Almanya 0049 69 778841 0049 69 778041 frankfurt@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Hamburg Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Mittelweg 13, 20148 Hamburg/Almanya 0049 40 448 09366   0049 40 44809355 hamburg@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Hannover Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği An der Christuskirche 3, 30167 Hannover /Almanya 0049 511 3632509 0049 511 3008104 hannoverataseligi@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Karlsruhe Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Rintheimer Str. 82, 76131 Karlsruhe/Almanya 0049 721 857787 0049 721 84719 karlsruhe@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Köln Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Luxemburger Str. 285, 50354 Hürth/Almanya 0049 2233 979690 0049 2233 76732 koln@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Köln Aile ve Sosyal Politikalar Ataşeliği Luxemburger Str. 285, 50354 Hürth/Almanya 0049 2233 9391970    
Almanya Mainz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği An der Karlsschanze 7, 55131 Mainz/Almanya  0049 6131 3294832
0049 6131 9826027
0049 6131 4803365 mainz@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Münih Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Goethestr. 5, 80336 München/Almanya 0049 89 55028848 0049 89 55028849 munih@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Münster Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Lotharingerstr. 25-27, 48157 Münster/Almanya 0049 251 4147052 0049 251 28799201 munster@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Nürnberg Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Regensburger Str.69 ; 90478 Nürnberg/Almanya 0049 911 260166
0049 911 9467634
0049 911 4099293 nurnberg@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Stuttgart Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Kernerplatz 7, 70182 Stuttgart/Almanya 0049 711 16667510 00 49 711 88786299 stuttgart@ailevecalisma.gov.tr
Amerika Birleşik Devletleri Vaşington Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 2525 Massachusetts Avenue, NW, Washington DC 20008 ABD 001 212 6126796   vasington@ailevecalisma.gov.tr
Avustralya Melburn Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Level 8-24 Albert Road South VIC 3205 Melbourne/Avustralya 0061 3 968 22184 0061 3 968 22184 melburn@ailevecalisma.gov.tr
Avusturya Bregenz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Senderstrasse 10, 6960 Wolfurt/Avusturya 0043 557 462518 0043 557 462518 bregenz@ailevecalisma.gov.tr
Avusturya Salzburg Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Strubergasse 9, A-5020 Salzburg/Avusturya 0043 662 424116 0043 662 424116 salzburg@ailevecalisma.gov.tr
Avusturya Viyana Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Hietzinger Hauptstrasse 29, 1130 Viyana/Avusturya 0043 1 8760751 0043 187 61830 viyana@ailevecalisma.gov.tr
Azerbaycan Bakü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Samed Vurgun Küçesi No:134, Pk: AZ 1022 Bakü/Azerbaycan 0099 412 4499503 0099 412 4499504 baku@ailevecalisma.gov.tr
Belçika Brüksel Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Rue Montoyer 4, 1000 Bruxelles/Belçika 0032 32 2 5133128 0032 322 5133128 bruksel@ailevecalisma.gov.tr
Belçika AB Nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliği Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Avenue des Arts, 36-38, 1040 Bruxelles/Belçika 0032 2 289 62 98 0032 2 511 04 50 (Kançılarya) abmus@ailevecalisma.gov.tr
Birleşik Arap Emirlikleri Abu Dabi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Embassies Area, W59-02 /1, No:34, P.O.Box:3204, Abu Dabi/Birleşik Arap Emirlikleri 00971 2 4413211
00971 2 4109915
00971 2 4413312 abudabi@ailevecalisma.gov.tr
Cezayir Cezayir Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 21, Villa Dar El-Quard, Chm. de la Rochelle, Blvd. Col. Bougara Alger-16000 Cezayir/Cezayir 00213 21 230004 00213 21 230112 cezayir@ailevecalisma.gov.tr
Danimarka Kopenhag Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Vestagervej 16, DK 2100 Kopenhag/Danimarka 0045 39 101461 0045 39 201017 kopenhag@ailevecalisma.gov.tr
Fransa Lyon Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği 87 Rue De Seze 69006 Lyon/Fransa 0033 4 78 263003 0033 4 78 263003 lyon@ailevecalisma.gov.tr
Fransa OECD Nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliği Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 9, Rue Alfred Dehodencq 75016 Paris/Fransa 0033 1 42889845 0033 1 45272824 oecdmus@ailevecalisma.gov.tr
Fransa Paris Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 44 rue de Sevres 92100 Boulogne Billancourt Paris/Fransa 0033 1 46 990267 0033 1 41 314076 paris@ailevecalisma.gov.tr
Fransa Strazburg Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği 3 Rue Toreau 67000 Strasbourg/Fransa 0033 388 371427 0033 957 194748 strazburg@ailevecalisma.gov.tr
Hollanda Deventer Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ateşeliği Keizerstraat 8, 7411 HG Deventer/Hollanda 0031 570 619554   deventer@ailevecalisma.gov.tr
Hollanda Lahey Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Jan Evertstraat 15, 2514 BS Den Haag/Hollanda 0031 70 3617681   lahey@ailevecalisma.gov.tr
Hollanda Rotterdam Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Westblaak 2, 3012 KK Rotterdam/Hollanda 0031 10 4144052   rotterdam@ailevecalisma.gov.tr
İngiltere Londra Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Rutland Lodge, Rutland Court SW7 1BW Londra/İngiltere 0044 207 5815988 0044 207 5916911 londra@ailevecalisma.gov.tr
İsveç Stokholm Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Dag Hammarskjölds Vag 20 115 27 PO Box: 24105 10451 Stockholm/İsveç 0046 8 4505103   stokholm@ailevecalisma.gov.tr
İsviçre Zürih Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Weinbergstasse 65, CH-8006 Zürich/İsviçre 0041 44 3639313   zurih@ailevecalisma.gov.tr
İsviçre Bern Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Lombachweg 33 CH-3006 Bern/İsviçre 0041 31 351 06 29 0041 31 3528819 bern@ailevecalisma.gov.tr
İsviçre BM Cenevre Ofisi Nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliği Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 28B, Chemin du Petit-Saconnex, 1209 Cenevre/İsviçre 0041 22 9185082 0041 22 733 27 97 ilo@ailevecalisma.gov.tr
Kanada Ottava Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 10 Lower Spadina, Suite 300, ,ON M5V 2Z2 Toronto/Kanada 001 416 5464466 001 416 5464465 ottava@ailevecalisma.gov.tr
Katar Doha Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Al-Katifiya Zone 66 Al Rabwa Street 310 Diplomatic Arca Dafna P.O.Box: 1977 Doha/Katar 00974 449 51317 00974 449 51320 doha@ailevecalisma.gov.tr
Kazakistan Nur-Sultan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Taşenova Str. 3 010002 Nur-Sultan/Kazakistan 0077 172 704666 0077 172 425605 nursultan@ailevecalisma.gov.tr
Kuveyt Kuveyt Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği  Embassies Area, Block: 5 Yemen Street Plot No: I6 Kuveyt City/Kuveyt 0096 5222 77413 00965 225 23049 kuveyt@ailevecalisma.gov.tr
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Lefkoşa Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Bedrettin Demirel Cad.99010 Lefkoşa/KKTC 0090 392 6003119 0090 3922273717 lefkosa@ailevecalisma.gov.tr
Libya Trablus Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Turkish Embasy P.O.Box: 947, Tripoli/Libya 00218 21 3401140 00218 21 3401146 trablus@ailevecalisma.gov.tr
Rusya Moskova Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 7 Rostovskiy Peureulok 12 115127 Moskova/Rusya 007 926 7976434 007 495 9565597 moskova@ailevecalisma.gov.tr
Suudi Arabistan Cidde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği P.O.Box 70, Jeddah 21411 Jeddah/Suudi Arabistan 00966 2 6654873 00966 2 2840945 cidde@ailevecalisma.gov.tr
Suudi Arabistan Riyad Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği P.O.Box : 94 390 Riyad, 11693 Riyad/Suudi Arabistan 00966 1 4887954
00966 1 4880101
00966 1 4887954 riyad@ailevecalisma.gov.tr
Türkmenistan Aşkabat Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Göroğlu Köçesi No:9 Aşkabat/Türkmenistan 0099 312 379169 0099 312 942326 askabat@ailevecalisma.gov.tr