Yurt Dışı Teşkilatı




Ülke Yurtdışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Almanya Berlin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Tiergartenstr.18-21, 10785 Berlin ALMANYA +49 30 27896850 +49 30 27896858 berlinmus@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Berlin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Johann Georg str. 11, 10709 Berlin - ALMANYA +49 30 3415395
+49 30 3415395
+49 30 3424204 berlinata@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Düsseldorf Aile ve Sosyal Politikalar Ataşeliği Willstätter Str.9 40549 Düsseldorf- ALMANYA +49 211 53818853 +49 211 53818854 dusseldorf1@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Düsseldorf Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Willstätter Str.9 40549 Düsseldorf- ALMANYA +49 211 4547846
+49 211 53811385
+49 211 4547846 dusseldorf@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Essen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Am Zehnthof 55, 45307 Essen - ALMANYA +49 201 793340 +49 201 784779 essen@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Frankfurt Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Kennedyallee 115-117, 60596 /Main - ALMANYA +49 69 778841
+49 69 79500328
+49 69 778041 frankfurt@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Hamburg Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Mittelweg 13/3, D-20148 Hamburg - ALMANYA +49 40 44809366 +49 40 44809255 hamburg@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Hannover Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği An der Christuskirche 3, 30167 Hannover - ALMANYA +49 511 3632509 +49 511 3008104 hannoverataseligi@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Karlsruhe Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Rintheimerstr. 82 76131, 7613 Karlsruhe - ALMANYA +49 721 857787 +49 721 84719 karlsruhe@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Köln Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Luxemburger Str. 285, 50354 Hürth-F.Almanya +49 2233 979690
+49 2233 9741829
+49 2233 76732 koln@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Mainz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği An der Karlsschanze 7, 55131 Mainz ALMANYA +49 6131 3294832
+49 6131 9826027
+49 6131 4803365 mainz@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Münih Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Goethe Str. 5/3 , 80336 München- ALMANYA +49 89 55028848
+49 89 1780310
+49 89 55028849 munih@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Münster Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Lotharinger Str.25-27, 48147 Münster ALMANYA +49 251 28799200
+49 251 4147052
+49 251 28799201 munster@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Nürnberg Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Regensburger Str.69; 90478 Nürnberg - ALMANYA +49 911 9467634
+49 911 260166
+49 911 4099293 nurnberg@ailevecalisma.gov.tr
Almanya Stuttgart Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Kernerplatz 7, 70182 Stuttgart / ALMANYA +49 711 16667510
+49 711 16667530
+49 711 88786299 stuttgart@ailevecalisma.gov.tr
Amerika Birleşik Devletleri Vaşington Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 2525 Massachusetts Avenue NW, 20008 Washington DC AB +1 202 612 6796   vasington@ailevecalisma.gov.tr
Avustralya Melburn Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği 24 Albert Road South Melbourne VIC 3205 -AVUSTRALYA
Posta adresi: PO BOX 323, South Melbourne, VIC. 3205
+61 3 96822182
+61 3 96966066
+61 3 96966046
+61 3 96966104 melburn@ailevecalisma.gov.tr
Avusturya Bregenz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Senderstrasse 10, 6960 Wolfurt / AVUSTURYA +43 5574 62518 +43 5574 62518 bregenz@ailevecalisma.gov.tr
Avusturya Salzburg Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Strubergasse 9, 5020 Salzburg-Avusturya +43 662 424116 +43 662 424116 salzburg@ailevecalisma.gov.tr
Avusturya Viyana Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Hietzinger Hauptstrasse 29 A 1130 Wien/Avusturya +43 187 60751 +43 187 61830 viyana@ailevecalisma.gov.tr
Azerbaycan Bakü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Samed Vurgun Küçesi, No:134, Bakü-AZERBAYCAN +994124499503 +994124499504 baku@ailevecalisma.gov.tr
Belçika Brüksel Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 4.Rue Montoyer, 1000 Brüxelles - BELÇİKA +32 2 5133128 +32 2 5140748 bruksel@ailevecalisma.gov.tr
Belçika AB Nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliği Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Avenue Des Arts 36-38 - 1040 Brussels - BELÇİKA +32 2 2896298 +32 2 5110450 abmus@ailevecalisma.gov.tr
Birleşik Arap Emirlikleri Abu Dabi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Embassyies Area, W59-02 /1, No:34, P.O.Box:3204, Abu Dhabi-UAE +971 2 441 32 11
+971 2 410 99 15
+971 2 441 33 12 abudabi@ailevecalisma.gov.tr
Cezayir Cezayir Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Ambassade de Turquie á Alger, 21, Villa Dar El-Quard, Chm. de la Rochelle, Blvd. Col. Bougara Alger-16000/ALGERIE +213 212 30004
+213 212 30060
00213 212 30112 cezayir@ailevecalisma.gov.tr
Danimarka Kopenhag Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Vestagervej 16, 2100 Kopenhaven - DANİMARKA +45 391 80125 +45 391 83388 kopenhag@ailevecalisma.gov.tr
Fransa Lyon Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği 87, Rue de Sèze 69006 Lyon –FRANSA +33 9 64445471
+33 4 72839857
+33 4 78263003 lyon@ailevecalisma.gov.tr
Fransa OECD Nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliği Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 9, Rue Alfred Dehodencq 75016-Paris +33 1 42889845 +33 1 45272824 oecdmus@ailevecalisma.gov.tr
Fransa Paris Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 44, rue de Sèvres, 92100 Boulogne - Billancourt - FRANSA +33 1 46990267 +33 1 46990267 paris@ailevecalisma.gov.tr
Fransa Strazburg Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği 10, Rue Auguste Lamey, 67000 Strasbourg / FRANSA +33 3 88371427
+33 9 54671427
+33 3 88379739 strazburg@ailevecalisma.gov.tr
Hollanda Deventer Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ateşeliği Keizerstraat 8, 7411 H.G. Deventer HOLLANDA +31 10 4144052 +31 570 611394
+31 570 619554
deventer@ailevecalisma.gov.tr
Hollanda Lahey Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Jan Evertstr 15, 2514 BC Den-Haag - HOLLANDA +31 70 3620282 +31 70 3620117 lahey@ailevecalisma.gov.tr
Hollanda Rotterdam Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Westblaak 2, 3012 KK Rotterdam - HOLLANDA +31 10 4144052
+31 10 4132270
+31 10 4144052
+31 10 4114417
rotterdam@ailevecalisma.gov.tr
İngiltere Londra Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Rutland Lodge , Rutland Gardens, London SW 7 1BW - İNGİLTERE +44 20 758 159 88 +44 20 759 169 11 londra@ailevecalisma.gov.tr
İsveç Stokholm Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Dag Hammerskjölds Väg 20, 11527 Stokholm - İSVEÇ +46 8 660 35 50 +46 8 663 55 14
+46 8 663 35 14
stokholm@ailevecalisma.gov.tr
İsviçre Zürih Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Weinbergstr. 65, CH- 8006 Zürich - İSVİÇRE +41 44 3639313 +41 44 3682919 zurih@ailevecalisma.gov.tr
İsviçre Bern Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Lombachweg 33, CH-3006 Bern - İSVİÇRE +41 31 3510629 +41 31 3528819 bern@ailevecalisma.gov.tr
İsviçre BM Cenevre Ofisi Nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliği Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 28 B. Chemin du Petit Saconnex,1211 Geneve 19- İSVİÇRE +41 22 9185089
+41 22 7334987
+41 22 7340859 ilo@ailevecalisma.gov.tr
Kanada Ottava Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 10 Lower Spadina, Suite 300, Toronto, ON M5V 2Z2 Kanada +1 416 5464466 +1 416 5464465 ottava@ailevecalisma.gov.tr
Katar Doha Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği New Diplomatic Area, Katifiya Zone: 66 Al Rabwa St. 310 P.O. Box: 1977 Doha / QATAR +974 44 951317 +974 44 951320 doha@ailevecalisma.gov.tr
Kazakistan Astana Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Tashenov St. 3 010000 , Astana - KAZAKİSTAN +77 172 704666 +77 172 926874 astana@ailevecalisma.gov.tr
Kuveyt Kuveyt Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Embassy of the Republic of Turkey Block: 5, Yemen Street Plot No: I6 AL-DAIYA-KUWAIT Embassies Security Zone, Istiqlal Road)- KUVEYT +965 222 77413 +965 252 3049 kuveyt@ailevecalisma.gov.tr
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Lefkoşa Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Bedrettin Demirel Cad. Lefkoşa KUZEY KIBRIS TÜRKİYE CUMHURİYETİ +90392 600 31 00
+90392 227 23 14
+90392 227 23 15
+90392 227 37 17 lefkosa@ailevecalisma.gov.tr
Libya Trablus Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Turkish Embasy P.O.Box: 947, Tripoli - LİBYA +218 21 3401140 +218 21 3401146 trablus@ailevecalisma.gov.tr
Rusya Moskova Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 7 th. Rostovskiy Per.12 115127 Moscow/ Russian Federation +7 926 7976434
+7 495 9944808
+7 495 9941147
+7 495 9565597 moskova@ailevecalisma.gov.tr
Suudi Arabistan Cidde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği P.O.Box 70, Jeddah 21411- SUUDİ ARABİSTAN +966 2 6654873 +966 2 2840945 cidde@ailevecalisma.gov.tr
Suudi Arabistan Riyad Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği P.O.Box : 94 390 Riyad, 11693 SUUDİ ARABİSTAN +966 1 4887954
+966 1 4880101
+966 1 4887954 riyad@ailevecalisma.gov.tr
Türkmenistan Aşkabat Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Shevchenko No: 9 Asgabat - TÜRKMENİSTAN +99 312 392329
+99 312 379169
+99 312 942326 askabat@ailevecalisma.gov.tr