T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı

Güncellenen web site adresimiz "www.aile.gov.tr" ile devam etmek için aşağıdaki butonu kullanınız.

Tıklayın

T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı

Güncellenen web site adresimiz "www.csgb.gov.tr" ile devam etmek için aşağıdaki butonu kullanınız.

Tıklayın

T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı

Güncellenen web site adresimiz "www.aile.gov.tr" ile devam etmek için aşağıdaki butonu kullanınız.

Tıklayın

T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı

Güncellenen web site adresimiz "www.csgb.gov.tr" ile devam etmek için aşağıdaki butonu kullanınız.

Tıklayın

İletişim




 

Birim Adres Telefon Faks
Ankara Merkez

Batı Sitesi Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No: 464 (İstanbul Yolu 14. Km) 06370 Yenimahalle / ANKARA

İSGÜM KEP ADRESİ : (isgumenstitu@hs01.kep.tr) 

+90 (312) 257 16 90
+90 (312) 257 16 37
+90 (312) 257 16 38
+90 (312) 257 16 11
Adana Laboratuvarı İnönü Caddesi No: 65 Bölge Çalışma Müdürlüğü Binası Kat: 5 01330 Seyhan / ADANA +90 (322) 352 67 24 +90 (322) 352 61 01
Bursa Laboratuvarı Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Çiğdem 2 Sokak No: 3 Demirtaş / BURSA +90 (224) 261 05 70 +90 (224) 261 05 72
İstanbul Laboratuvarı Bağlarbaşı Mahallesi Santral Sokak No: 6 Maltepe Şehit Erol OLÇOK Kampüsü B Blok Zemin Kat Maltepe / İSTANBUL +90 (216) 370 56 35 +90 (216) 370 56 48
İzmir Laboratuvarı SSK Konak Rant Tesisleri B-1, B-2 Blok Kat: 2 Konak / İZMİR +90 (232) 489 85 80 +90 (232) 489 85 80
Kayseri Laboratuvarı Fatih Mahallesi İstasyon Caddesi No: 44 SGK Ek Hizmet Binası Kat: 2 Merkez / KAYSERİ +90 (352) 222 91 27
+90 (352) 221 18 09
+90 (352) 231 86 39
Kocaeli Laboratuvarı Kocaeli Üniversitesi Arslanbey Yerleşkesi PK: 41285 Kartepe / KOCAELİ +90 (262) 351 38 38 +90 (262) 351 38 37
                                        İSGÜM MERKEZ     
ADI  SOYADI  UNVANI  BİRİMİ DAHİLİ TELEFON
Sakine OVACILLI AÇSH Uzmanı İSGÜM Başkan V.  
Gizem Naz DÖLEK  AÇSH Uzmanı İSGÜM Başkan Yardımcısı  
Uğur ÖZTÜRK AÇSH Uzmanı İSGÜM Başkan Yardımcısı  
Hasan OSMAN   İSGÜM Başkan Yardımcısı  
Ayşe DULKADİR  Sekreter İSGÜM Başkanlık Makamı 2695
DENİZ AKARSU AÇSH UZMANI PROJE VE STRATEJİ BÖLÜMÜ 2709
MERVE ÖZDEMİR AÇSH UZMANI PROJE VE STRATEJİ BÖLÜMÜ 2618
NİHAT EMİROĞLU AÇSH UZMANI PROJE VE STRATEJİ BÖLÜMÜ 2634
HALİL DEMİREL AÇSH UZMANI PROJE VE STRATEJİ BÖLÜMÜ 2576
ŞENİZ BİÇER AÇSH UZMANI PROJE VE STRATEJİ BÖLÜMÜ 2666
Meltem METE KILIÇ Bölüm Sorumlusu- Laboratuvar Yetkilendirme 2613
Kimya Mühendisi
Kağan YÜCEL Bölüm Sorumlusu V.- Laboratuvar Yetkilendirme 2599
Kimya Mühendisi
Kadir KADİROĞULLARI Bölüm Sorumlusu V.- Laboratuvar Yetkilendirme 2596
AÇSH Uzmanı
Tuba EKİNCİOĞLU Kimya Mühendisi Laboratuvar Yetkilendirme 2671
Esra YILMAZ Çevre Mühendisi Laboratuvar Yetkilendirme -
Meryem KARABULUT AÇSH Uzmanı Laboratuvar Yetkilendirme 2619
Selim ÇAL AÇSH Uzmanı Laboratuvar Yetkilendirme 2657
Yunus KISA AÇSH Uzmanı Laboratuvar Yetkilendirme 2689
Nilay GÖKKAYA AKYOL AÇSH Uzmanı Laboratuvar Yetkilendirme 2636
Muhammet İkbal KURT AÇSH Uzmanı Laboratuvar Yetkilendirme 2605
Hülya KILINÇ GÖKÇE AÇSH Uzmanı Laboratuvar Yetkilendirme 2582
Duygu ÖZTÜRK ÖZDOĞAN Kimyager Laboratuvar Yetkilendirme 2540
Yücel YENİÇERİ Çevre Mühendisi Laboratuvar Yetkilendirme 2690
ÜMİT KADİR UĞURÇEKİÇ Tabip İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları 2679
BÜLENT GEDİKLİ TABİP İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları 2523
BÜLENT ŞİMŞEK  TABİP İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları 2686
NURİ VİDİNLİ  TABİP İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları 2640
NİLHAN CEMİL TABİP İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları  
EMİNE KAPLAN TABİP İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları  
ŞİRİN DEMİREL HEMŞİRE İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları 2720
SERRA ELA PSİKOLOG İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları 2661
CANAN YILDIZ BİYOLOG İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları 2526
EBRU UZUN BİYOLOG İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları 2541
SEVİNÇ SAZAK BİYOLOG İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları 2662
FATMA HÜMEYRA TAŞ TEKNİKER İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları  
BURÇAK NARİNCE ŞANVER SAĞLIK TEKNİSYENİ İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları 2521
NURAY DURSUN ODYOLOG İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları 2639
KADRİYE TAŞ KAYA SAĞLIK TEKNİKERİ İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları 2598
MELDA TAŞDEMİR SAĞLIK TEKNİSYENİ İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları 2612
NAZMİYE SALKIMTAŞ BABA HEMŞİRE İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları 2631
GÜLAY BAYLAM HEMŞİRE İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları 2631
GÜLŞEN DÜĞEL HEMŞİRE İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları 2574
MEHTAP ÖZDEMİR HEMŞİRE İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları 2631
FATİH ERTÜRK TEKNİKER İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları  
DAVUT ÖLMEZ LABORANT İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları 2535
ALİ DEMİRCİ SAĞLIK TEKNİSYENİ İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları  
MURAT DOĞAN SAĞLIK TEKNİSYENİ İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları  
FATMA GÖNÜL TURAN BİLGİSAYAR İŞLETMENİ İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları 2562
SELEN SÖZEN ECZACI İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları  
ŞAH ŞEHMUZ EKTİRİCİ LABORANT İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları  
ZEYNEP EVCİMEN SAĞLIK TEKNİSYENİ İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları  
Seçil CEYLAN AÇSH Uzmanı Eğitim Birimi 2654
Fatma Gülesin YAVUZ AÇSH Uzmanı Eğitim Birimi 2563
Dilay AKGÜL AÇSH Uzmanı Eğitim Birimi 2538
Keziban AKYÜZ ŞİMŞEK Teknisyen Eğitim Birimi 2603
Sutan FENTCİ  Uzman  İnsan Kaynakları Birimi  2719
Yunus KÖKER  Bilgisayar İşletmeni  İnsan Kaynakları Birimi  2688
Barkın GÜVEL V:H:K:İ. İnsan Kaynakları Birimi  2517
Songül DEMİREL  Bilgisayar İşletmeni  İnsan Kaynakları Birimi  2726
Ali Kaan ÇOKTU AÇSH Uzmanı İş Güvenliği 2704
Ayşegül GÜRLEYEN AÇSH Uzmanı İş Güvenliği 2682
Burçin Hülya GÜZEL Mühendis İş Güvenliği 2522
Cansu DİREK ATEŞ AÇSH Uzmanı İş Güvenliği 2528
Dilan ATALAY AÇSH Uzmanı İş Güvenliği 2537
Ekin KARAKAYA ÖZKAN AÇSH Uzmanı İş Güvenliği 2545
Esin PEKPAK FINDIKÇIOĞLU AÇSH Uzmanı İş Güvenliği 2552
Fatih EREL AÇSH Uzmanı İş Güvenliği 2723
Halil İbrahim CESUR Mühendis İş Güvenliği 2577
Hasan Deniz YILMAZ AÇSH Uzmanı İş Güvenliği 2579
Kübra ÜNAL GÜLSOY AÇSH Uzmanı İş Güvenliği 2604
Mert DURŞEN AÇSH Uzmanı İş Güvenliği 2615
Murat GÖÇENER AÇSH Uzmanı İş Güvenliği 2727
Şehmus ÜNVERDİ AÇSH Uzmanı İş Güvenliği 2665
Tolga Eray BOĞA Mühendis İş Güvenliği 2670
Yusuf Ziya BOLAT AÇSH Uzmanı İş Güvenliği 2705
Abdulkadir ASLANTAŞ AÇSH Uzmanı İş Hijyeni 2500
Ayşe ERİM Mühendis İş Hijyeni 2511
Bahar TİRYAKİ BOĞA AÇSH Uzmanı İş Hijyeni 2514
Barış KONUKLAR AÇSH Uzmanı İş Hijyeni 2516
Cemal B. YAŞAROĞLU AÇSH Uzmanı İş Hijyeni 2530
Damla SAVAŞ AÇSH Uzmanı İş Hijyeni 2635
Ebru ÜSTÜN Kimyager İş Hijyeni 2542
Eylül ÇEBİ Mühendis İş Hijyeni 2556
Fatma TAŞTAN AÇSH Uzmanı İş Hijyeni 2560
Ferhat ŞAHİN Mühendis İş Hijyeni 2707
Gökhan İLGÜN Biyolog İş Hijyeni 2570
Gönül ORHAN AÇSH Uzmanı İş Hijyeni 2571
Gürkan TOPÇU AÇSH Uzmanı İş Hijyeni 2573
Haci Tuğrul TAŞTAN AÇSH Uzmanı İş Hijyeni 2575
H.Suat BURÇAK AÇSH Uzmanı İş Hijyeni 2583
Kaan ÖZKAHRAMAN AÇSH Uzmanı İş Hijyeni 2594
Nermin KAVAK Tekniker İş Hijyeni 2633
Ömer DOĞRU AÇSH Uzmanı İş Hijyeni 2644
Ömer ORAN AÇSH Uzmanı İş Hijyeni 2643
Petek OLGUN Mühendis İş Hijyeni 2648
Pınar ATABEK Kimyager İş Hijyeni 2649
Selin ALGAN AÇSH Uzmanı İş Hijyeni 2658
Serap ZEYREK AÇSH Uzmanı İş Hijyeni  
E. Tuğba KARADOĞAN AÇSH Uzmanı İş Hijyeni 2547
Tuncer ÇANKAYA Bilgisayar İşletmeni İş Hijyeni 2674
Vedat HASBAY Şef İş Hijyeni 2681
Yasemin YAMURLUKLU AÇSH Uzmanı İş Hijyeni 2683
Yıldıray ERBAY Teknisyen İş Hijyeni 2687
Erkut UZUN Şube Müdür V. Basın ve Organizasyon 2703
Selahattin ÇETİN Mühendis Kontrol Belgesi Bölümü 2655
Mustafa KILIÇ Kimyager Kontrol Belgesi Bölümü 2628
Mehmet Akif TEKTAŞ AÇSHU Kontrol Belgesi Bölümü 2609
Canpolat ÇETİN Mühendis Kontrol Belgesi Bölümü 2529
Fatih BELENDİR(İdari izinli) Mühendis Kontrol Belgesi Bölümü 2557
Kader ÇELİK Mühendis Kontrol Belgesi Bölümü 2595
Nilgün ARSLAN YÜKSEL Kimyager Kontrol Belgesi Bölümü 2635
Rüya ÇALDIRAN ÖZDEMİR Kimyager Kontrol Belgesi Bölümü 2706
Tayibe KAVAK Fizikçi Kontrol Belgesi Bölümü 2668
Tülay GENC Kimyager Kontrol Belgesi Bölümü 2676
Yasemin ER Kimyager Kontrol Belgesi Bölümü 2649
Naringül BOZKURT ŞAHİN Birim Sorumlusu (Şef) Bütçe/Satınalma/Teknik Birimler 2669
Abdullatif TÜRKAN VHKİ Satınalma Birimi 2718
Hüseyin ARIKAN VHKİ Satınalma Birimi  
Mehmet Selim Benek Memur Satınalma Birimi  
Caner YILDIZ VHKİ Bütçe Birimi  
Hasan FENTÇİ Tekniker Teknik Birim 2578
Şirin GEÇER Teknisyen  Teknik Birim 2667
Ganimet ALOĞLU Şef     
Fatma KURTTEKİN Şef     
Muhammed SADİOĞLU Mühendis    
BAHADIR KARA ŞUBE MÜDÜRÜ MAAŞ TAHAKKUK VE YOLLUK İŞEMLERİ 2724
TURHAN ÜNLÜ ŞEF MAAŞ TAHAKKUK VE YOLLUK İŞEMLERİ 2675
MEVLÜT ESKİKÖY VHKİ MAAŞ TAHAKKUK VE YOLLUK İŞEMLERİ 2620
ALPEREN ORHAN VHKİ MAAŞ TAHAKKUK VE YOLLUK İŞEMLERİ 2714
FERÜDUN ERÇİN ŞEF Faturalandırma Birimi 2566
ESRA KAYA MEMUR Faturalandırma Birimi 2555
HAMİYET ÖDEMİŞ VHKİ Faturalandırma Birimi 2566
AYŞEGÜL TUNA HİZMETLİ Faturalandırma Birimi 2513
Kazım  DOĞANGÜN Şube Müdürü İdari İşler 2599
İslam ŞAHİN Memur İdari İşler 2700
Mehmet Emin GÜL Memur İdari İşler 2610