…
…
…
…
…
…
…
…
03 Ocak 2020, Cuma Kastamonu

ŞEHİT AİLELERİ VE HUZUREVİ’NE YILBAŞI ZİYARETİ


İl merkezinde bulunan ve ilimizde yaşayan en yaşlı şehit annesi, en yaşlı şehit babası, en yaşlı şehit eşi, en yaşlı gazi ve huzurevi ziyaret edildi. İl Müdürümüz Abdullah Savaş, Şehit İsmail Boduroğlu’nun annesi ve babası Zekine Boduroğlu ve Ali Boduroğlu, Şehit İsmail Yıldırım’ın eşi Şehriye Yıldırım, Gazi Seyit Erdem ‘i evinde ziyaret etti.

2020 yılı için temennilerde bulunan İl Müdürümüz Savaş;
“İyilik ve güzellikler ile dolu bir yıl geçirmiş olmanın mutluluğu ile yeni bir takvim yılına girdik. 2019 yılının son gününü de, Kastamonu’muzda yaşayan en yaşlı şehit annesini, şehit babasını, şehit eşini, gazimizi ziyaret ederek, Huzurevimizde kalan büyüklerimizin dualarını alarak, çocuk evlerimizde kalan geleceğimizin teminatı kıymetli evlatlarımızı evlerinde ziyâret ederek geçirmenin huzurunu yaşadık.

2019 yılı Kastamonu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetleri İl Müdürlüğümüz için güzellikler ile dolu bir yıl olarak geçti. Bu başarılı çalışmalarda, büyük emek ve fedakârlığı olan, ailelerin güçlü bireylerin mutlu olduğu bir Kastamonu için mağdur ve mahzun kimsenin kalmaması hedefiyle çalışan çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. 2019 yılı içerisinde yeni hizmet binamıza geçerek, hedef kitlemize çok daha güzel ortamda hizmet imkânına kavuştuk, inşallah en kısa zamanda yeni Huzurevimizin tamamlanması ile bugünümüzü borçlu olduğumuz büyüklerimize daha iyi koşullarda hizmet etmeye başlayacağız.

2020 yılının, tüm insanlık için barış, huzur, esenlik ve refah getirmesini temenni ediyorum.

Geride bıraktığımız yıllarda elde ettiğimiz başarılara yenilerini eklemek için nasipse 2020'li yıllarda da Allah (c.c.) sağlık verdiği sürece çalışmaya devam edeceğiz...” dedi.