…
…
…
04 Ağustos 2020, Salı KASTAMONU

Valimizden Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüze Ziyaret


Valimiz Sayın Avni Çakır, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Sayın Abdullah Savaş’ ı ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Sonrasında birimleri gezen Valimiz Sayın Avni Çakır, Çocuk Hizmetleri Birimimizde karşılaştığı koruyucu aile ile ilgilendi, koruyucu aile olmaları nedeniyle kendilerini kutladı, bir desteğe ihtiyaçları olduğunda yanlarında olacaklarını ifade etti. Koruyucu aile yanındaki çocuğumuza da hediye vererek sevindirdi. Kuruluş Müdürleri ile de görüşen Valimiz, yapılan iyi uygulamalardan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün sosyal devletin gereği olarak yaptığı çalışmalara destek vermeye devam edeceklerini ifade ettiler.

Kastamonu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Abdullah Savaş ise Valimiz Sayın Avni Çakır ‘ ın göreve başladığından bu tarafa çalışmalarımıza vermiş olduğu destek ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek ‘’Aşkla, sevda ile, gönülle, heyecanla mağdur ve mahsun kimsenin kalmadığı, güçlü aile, mutlu bireylerden oluşan güçlü Kastamonu hedefimizle yürüttüğümüz çalışmaları, Valimiz Sayın Avni Çakır’ ın verdiği büyük destek ile bundan sonra da daha büyük bir şevkle yapmaya devam edeceğiz’’ dedi…