Müsteşarlar




› Çalışma Bakanlığı Müsteşarları Not: Kronoloji soldan-sağa ve yukarıdan-aşağıya doğrudur.
Enis Behiç KORYÜREK
30.06.1945 - 30.01.1946
Hüseyin Avni GÖKTÜRK
31.01.1946 - 31.01.1947
Fuat ERCİYES
30.01.1947 - 31.06.1950
Muslihittin Ferit FER
31.06.1950 - 29.03.1954
Ahmet Hulusi TİMUR
30.05.1954 - 23.09.1957
Rafet AKSOY
24.09.1957 - 12.07.1960
Halil ÜNAL
17.07.1960 - 09.07.1969
Sebati YALÇIN
11.07.1969 - 31.01.1971
Rüçhan IŞIK
24.05.1971 - 11.01.1973
Çetin ZIYLAN
21.02.1974 - 04.06.1975
31.07.1976 - 11.08.1976
23.03.1978 - 19.02.1979
Cahit TALAS
04.06.1975 - 30.07.1976
11.08.1976 -16.02.1977
Sebahattin ÖZEL
21.09.1977 - 23.03.1978
Hikmet BÜYÜKLİMANLI
24.12.1979 - 15.10.1981
Rüştü ALTAY
16.11.1981 - 28.03.1984
› Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşarları Not: Kronoloji soldan-sağa ve yukarıdan-aşağıya doğrudur.
Dr. Erdal ATABEK
13.01.1975 - 07.07.1975
Mazhar KISACIKOĞLU
.. - 11.1975 - .. - 06.1977
Mustafa MUT
28.03.1978 - 17.12.1979
Naci ÜNVER
17.12.1979 - 03.02.1984
› Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşarları Not: Kronoloji soldan-sağa ve yukarıdan-aşağıya doğrudur.
Rüştü ALTAY
01.04.1984 - 30.05.1984
Kutlu SAVAŞ
31.05.1984 - 28.03.1986
Ateş AMİKLİOĞLU
07.12.1986 - 31.08.1991
Necdet BAŞA
13.09.1991 - 29.01.1992
Kutlu TÜRKER
14.02.1992 - 31.01.1996
Ali TOPTAŞ
06.08.1996 - 22.07.1997
Ahmet SAĞAR
22.07.1997 - 11.01.1999
Midhat ŞEREF
25.01.1999 - 19.07.1999
Fikri ŞAHIN
20.07.1999 - 10.07.2003
Enis YETER
10.07.2003 - 13.11.2007
Birol AYDEMİR
20.07.2009 - 12.09.2011
Fatih ACAR
27.02.2013 - 16.04.2014
Ahmet ERDEM
14.11.2007 - 06.07.2009
28.04.2014 - 25.07.2018
› Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşarları Not: Kronoloji soldan-sağa ve yukarıdan-aşağıya doğrudur.
Kenan BOZGEYİK
18.08.2011 - 12.10.2012
Ahmet ZAHTEROĞULLARI
12.10.2012 - 24.02.2014
Nesrin ÇELİK
27.02.2014 - 30.09.2015
Ebubekir ŞAHİN
30.09.2015 - 10.02.2016
10.02.2016 - 01.08.2017
Aysel KANDEMİR
01.08.2017 - 01.08.2018