…
…
…
…
27 Ağustos 2018, Pazartesi Ankara, Türkiye

Bakan Selçuk, Ulucanlar Sosyal Güvenlik Merkezi'ni Ziyaret Etti, Yapılandırma ile İlgili Son Durum Hakkında Bilgi Aldı


Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, SGK borç yapılandırmasının son gününde çalışmaları yakından izlemek üzere Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’ne bağlı Ulucanlar Sosyal Güvenlik Merkezi’ne gitti. 

SGK Başkanı Mehmet Selim Bağlı ve SGK Ankara İl Müdürü Tuncay Cevheroğlu tarafından karşılanan Bakan Selçuk, yapılandırmadan faydalanmak isteyen vatandaşlara, tüm müdürlüklerin gece yarısına kadar hizmet vereceğini duyurdu.

Birimleri tek tek gezen Bakan Selçuk, çalışanlardan yapılandırma faaliyeti ile ilgili bilgi aldı, borçlarını yapılandırmak için başvuru yapan vatandaşlarla da bir süre sohbet etti.

Bir vatandaşın özçekim isteğini geri çevirmeyen Bakan Selçuk, yoğun ilgiyle karşılandı. Başvuruda bulunan vatandaşlarla tek tek ilgilendi, onların yanına oturdu, ihtiyaçları olup olmadığını sordu.
Bakan Selçuk’u karşısında görünce şaşıran bir vatandaş da “Bakanlığınızın çalışmalarını çok beğeniyorum” diye konuştu.  

Ulucanlar Sosyal Güvenlik Merkezi çalışanlarına özverisinden dolayı teşekkür eden ve kolay gelsin dileklerini ileten Bakan Selçuk, memnuniyeti artırmak için daha çok çalışacaklarını ifade etti.
Bakan Selçuk,  babalarıyla birlikte sıra bekleyen iki küçük kız çocuğuna da oyuncak hediye etti.