…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
07 Ekim 2018, Pazar Ankara, Türkiye

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay ve Bakan Selçuk’tan Şehit Ailesine Ziyaret


Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ile birlikte 15 Temmuz'da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde şehit olan Mehmet Gülşen, kardeşi Hakan Gülşen ile enişte Lütfi Gülşen'in ailesini ziyaret etti.

Oktay ve Selçuk, Kızılcahamam'da düzenlenen AK Parti 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı ve toplu açılış töreninin ardından Gülşen ailesinin evine geçti.

İki oğlu ve damadı 15 Temmuz'da şehit düşen 88 yaşındaki anne Muzaffer Gülşen ve aile fertleri tarafından karşılanan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, aileye başsağlığı dileklerini iletti.

Gülşen ailesine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını ileten Oktay, şehitlerin emanetlerinin her zaman baş tacı olduğunu söyledi.

Şehit ailelerinin her türlü ihtiyaçlarında yanlarında olduklarını bildiren Cumhurbaşkanı Yardımcısı  Oktay, ailenin taleplerini dinledi.

Ardından Bakanlığımıza bağlı Kızılcahamam Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine geçen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay ve Bakan Selçuk, huzurevi sakinleriyle bir araya geldi.

Yaşlılarla sohbet eden ve onların taleplerini dinleyen Oktay, yetkililerden huzurevinin faaliyetlerine ilişkin bilgi aldı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay ve Bakan Selçuk, Kızılcahamam ziyaretleri kapsamında son olarak Kızılcahamam Bizim Anadolu Vakfı Gürcan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret etti.

Okulda eğitim gören öğrenci ve öğretmenlerle sohbet eden Oktay ve Selçuk, bir ihtiyaçları olup olmadığını sordukları öğrencilerle ziyaret bitiminde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'a, ziyaretlerinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Ankara Valisi Ercan Topaca ve Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney eşlik etti.