…
…
…
…
…
…
…
…
25 Şubat 2020, Salı Kdz. Ereğli,Zonguldak/Türkiye

Kdz. Ereğli'de İkamet Etmekte Olan Şehit Yakınları ve Gazilere Yönelik Kahvaltı Programı Düzenlendi


Zonguldak Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüz ile Kdz. Ereğli Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğümüzün organizesi ve Kdz. Ereğli Kaymakamlığının desteği ile düzenlenen kahvaltı programında Ereğli'de ikamet etmekte olan şehit yakınları ve gazilerimizle bir araya gelinmiştir.

Öğretmenevi'nde düzenlenen programa Ereğli Kaymakamı İsmail ÇORUMLUOĞLU, Ereğli belediye başkanı Halil POSBIYIK, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Kemal GÜMRÜKÇÜ, İl Müdür Yardımcıları Gülüzar Yılmaz, Yusuf Emre Yalçınkaya, Şehit Yakınları ve Gazi Hizmetleri Şube Müdürü Evren ERKADAM ile birlikte birçok şehit yakını ve gazi ailesi katılım sağlamıştır.

Belediye başkanı ve kaymakam beyin günün anlam ve önemine binaen yaptıkları konuşmalarıyla başlayan kahvaltıda il ve ilçe sosyal hizmetler müdürlüğü personelleri ve protokolce ailelerimizle yakından ilgilenilmiştir. Kahvaltı ilçe müftü vekilinin yaptığı yemek duası ile son bulmuştur. Kahvaltı bitiminde ailelerimiz yapılan etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirmişlerdir.