İl Müdürümüz
Veli KÖKTÜRK

        1975 yılında Zonguldak ili Beycuma beldesinde ev hanımı bir anne ile marangoz bir babanın oğlu olarak dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini Beycuma beldesinde, lise öğrenimi ise Zonguldak Endüstri Meslek Lisesinde tamamlamıştır. Eğitim hayatına Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Hizmetler Fakültesi Sosyal Hizmetler Bölümünde devam ederek 1997 yılında mezun olmuştur.


        1998 yılında dönemin Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu bünyesinde hizmet veren Zonguldak Çocuk Yuvasında Sosyal Hizmet Uzmanı olarak memuriyet hayatına başlamıştır. 2003 yılında Zonguldak İl Sosyal Hizmetler Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilmiştir. 2009 yılında mevcut İl Müdürünün emekli olması dolayısıyla bir buçuk yıl Zonguldak İl Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekilliği görevini yürütmüştür. 2010 yılı sonunda Kuruma asaleten İl Müdürü atanması nedeniyle tekrar İl Müdür Yardımcılığı görevini yürütmüştür. 2013 yılında Zonguldak Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü olarak görev yapmaya başlamıştır. 2020 yılında Zonguldak Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili olarak görev yapmaya başlamıştır.


        Evli ve iki çocuk babası olan İl Müdürümüz, orta düzeyde İngilizce bilmekte ve hobi olarak halk müziği ve halk oyunları toplulukları içerisinde aktif olarak görev almaktadır.